Hopeasomman henkilökohtaiset matkat (P)

Tuloste on valmis 20:28:08
Kilpailun sarjat: N13
SijaNumeroKilpailijan nimiSeuran nimiLoppuaikaEro
N13 Naiset 13 vuotta 3 km P, tilanne
1.583Selene RossiEspoon Hiihtoseura10:39.9
2.572Melia PalsinajärviKaipolan Vire10:48.1  +8.2
3.628Emmi HenrikssonYlöjärven Ryhti10:49.1  +9.2
4.557Peppi LeppäläReisjärven Pilke11:00.3  +20.4
5.620Ada AarnioYlöjärven Ryhti11:03.8  +23.9
6.635Ella HaapalehtoLempäälän Kisa11:04.2  +24.3
7.606Silva KemppiEspoon Hiihtoseura11:05.2  +25.3
8.550Oona LatomaaOulun Hiihtoseura11:09.7  +29.8
9.579Hanna NiskanenOne Way Pro Team11:09.9  +30.0
10.567Matilda ÅbergPargas IF11:12.5  +32.6
11.564Sanni VuolletKalajoen Junkkarit11:13.0  +33.1
12.590Inka HämäläinenKontiolahden Urheilijat11:14.5  +34.6
13.624Sini HietamäkiSeinäjoen Hiihtoseura11:19.8  +39.9
14.582Alissa OjaHimangan Urheilijat11:25.1  +45.2
15.576Emelie HägglundBorgå Akilles11:26.5  +46.6
16.618Sirja TyystjärviVähänkyrön Viesti11:28.8  +48.9
17.565Alina TikkaJoensuun Kataja11:34.1  +54.2
18.581Andréa NybergPargas IF11:37.0  +57.1
19.561Aida KoivistoKortesjärven Järvi-Veikot11:43.0  +1:03.1
20.585Erika IngvesNärpes Kraft Skidförening11:43.1  +1:03.2
21.610Katriina VuolletOulun Hiihtoseura11:43.3  +1:03.4
22.571Aino RiskuKeravan Urheilijat11:44.7  +1:04.8
23.556Venla KoivulaSeinäjoen Hiihtoseura11:45.1  +1:05.2
24.619Emilia JohanssonPargas IF11:45.8  +1:05.9
25.632Emma KorhonenIF Femman11:48.7  +1:08.8
26.549Aura HakalaEspoon Hiihtoseura11:49.4  +1:09.5
27.611Elsa HaikaraNivalan Urheilijat11:49.5  +1:09.6
28.551Elina SainioLappeen Riento11:49.5  +1:09.6
29.577Oona KaikkonenLempäälän Kisa11:49.9  +1:10.0
30.600Cecilia EkSki Jyväskylä11:50.7  +1:10.8
31.574Assi HakalaHimangan Urheilijat11:50.8  +1:10.9
32.599Aino SaarinenKalannin Vankka11:52.4  +1:12.5
33.568Sunna VihervirtaInarin Yritys11:54.8  +1:14.9
34.580Lotta SjöblomNakkilan Vire11:55.4  +1:15.5
35.633Minea NäsiSeinäjoen Hiihtoseura11:57.5  +1:17.6
36.594Elice HeleniusViialan Viri11:58.7  +1:18.8
37.591Inka LakanenPerhon Kiri12:00.2  +1:20.3
38.605Birgit TuomolaYlöjärven Ryhti12:00.2  +1:20.3
39.598Heta VirkajärviKaipolan Vire12:00.5  +1:20.6
40.596Ea VuoriKeravan Urheilijat12:05.5  +1:25.6
41.616Linda HyötyMalax IF12:05.6  +1:25.7
42.617Isabella LillqvistYlöjärven Ryhti12:10.6  +1:30.7
43.609Pamela   SundstenIF Femman12:19.8  +1:39.9
44.570Heini VuoriNakkilan Vire12:21.5  +1:41.6
45.603Aino-Maria TossavainenSavonlinnan Hiihtoseura12:22.3  +1:42.4
46.622Nonna LaitinenLahden Hiihtoseura12:22.6  +1:42.7
47.608Anni TapioOunasvaaran Hiihtoseura12:28.0  +1:48.1
48.634Aava HäyrynenViialan Viri12:28.9  +1:49.0
49.573Silja RuutiainenLahden Hiihtoseura12:29.7  +1:49.8
50.587Helmi HujanenLempäälän Kisa12:30.3  +1:50.4
51.584Miina KoivistoSievin Sisu12:30.3  +1:50.4
52.615Lotta KairikkoSavonlinnan Hiihtoseura12:30.4  +1:50.5
53.559Senni RuuskanenKeravan Urheilijat12:34.7  +1:54.8
54.626Pinja YläharjuPuumalan Hiihtäjät12:35.1  +1:55.2
55.614Maja SöderlundIF Brahe12:38.8  +1:58.9
56.589Iina HolopainenNilsiän Nujakka12:39.9  +2:00.0
57.578Senni NurmiHollolan Urheilijat -4612:47.1  +2:07.2
58.621Karoliina KoskiHyrynsalmen Isku12:47.7  +2:07.8
59.560Emili PorttiInarin Yritys12:48.6  +2:08.7
60.613Eveliina SyrjäläKortesjärven Järvi-Veikot12:50.1  +2:10.2
61.627Siiri EnojärviKuusamon Erä-Veikot12:54.8  +2:14.9
62.566Jasmin TurunenLappeen Riento13:01.0  +2:21.1
63.555Venla MetsänvuoriLahden Hiihtoseura13:05.8  +2:25.9
64.552Veera VäisänenLahden Hiihtoseura13:06.6  +2:26.7
65.630Selma PirkolaKalannin Vankka13:08.7  +2:28.8
66.631Aada KivistöKalajoen Junkkarit13:12.3  +2:32.4
67.595Emmi PatrikainenRasti-Lukko13:12.4  +2:32.5
68.623Irina AhoHaapaveden Urheilijat13:12.5  +2:32.6
69.612Ella SyteläVantaan Hiihtoseura13:28.8  +2:48.9
70.562Neea KemppainenRistijärven Pyry13:33.8  +2:53.9
71.558Emmi VirtalaPargas IF13:36.8  +2:56.9
72.563Amalia LindénAnjalan Liitto13:43.0  +3:03.1
73.554Milla KavanderPöytyän Urheilijat13:43.3  +3:03.4
74.593Anniina HyvönenLahden Hiihtoseura13:49.9  +3:10.0
75.586Pauliina AuttiOulun Hiihtoseura14:37.0  +3:57.1
76.601Jenny NisuLauttakylän Luja14:57.0  +4:17.1
77.569Sini HyörttiRasti-Lukko15:00.4  +4:20.5
DNS553Ella TammiSimon Kiri
DNS575Titta PaavolaVehkalahden Veikot
DNS588Elina ParpalaSimon Kiri
DNS592Moa MäenpääIF Brahe
DNS597Jenna RautialaPyhäjärven Pohti
DNS602Sara KukkolaSievin Sisu
DNS604Veera TammiSimon Kiri
DNS607Lumi-Kukka LahdelmaLahden Hiihtoseura
DNS625Lotta SalonenKaipolan Vire
DNS629Iida PiiroinenEspoon Hiihtoseura
Sarjaluettelo